Oferta

Sesje Ślubne

Nie ma chyba kobiety, dla której ślub nie byłby najważniejszym momentem w życiu, także dla panów, jest to taka chwila, która na zawsze pozostaje w pamięci. Ale pamięć jak to pamięć, jest ulotna, a czas sprawia, że pewne momenty, detale, niuanse odchodzą w zapomnienie. Dlatego warto, uwiecznić ten niezwykły czas ślubu i wesela na wyjątkowych zdjęciach, dzięki którym zatrzymamy tą magię na zawsze.

Pakiet obejmuje ciekawie zrealizowany reportaż, czyli zdjęcia od momentu przygotowań Pani Młodej, poprzez ceremonię ślubną, wesele, aż do oczepin łącznie z niebanalną sesją plenerową.

Posiadam licencję na fotografowanie w kościele i obiektach sakralnych.

Sesje Ciążowe

Ciąża to niezwykły i magiczny czas, dla każdej mamy, dlatego warto go upamiętnić na wyjątkowych, pamiątkowych zdjęciach. Sesja może mieć charakter romantyczny, humorystyczny, rodzinny, własne pomysły też są mile widziane. Najlepiej umówić się na nią w końcowych miesiącach ciąży, kiedy brzuszek jest największy i koniecznie polecam zabrać ze sobą przyszłego tatę, ewentualnie rodzeństwo, dzięki czemu będą Państwo mogli się cieszyć nie tylko samymi zdjęciami, ale fantastycznie spędzonym wspólnie czasem, w tym wyjątkowym momencie w życiu każdej rodziny. Sesja może odbyć się u Państwa w domu lub w plenerze, średnio trwa ok. 2 godzin, ale oczywiście nikt na zegarek nie patrzy

Sesje noworodkowe / niemowlęce / dziecięce

Dzidziuś wrzeszczcie jest na świecie! Mały człowiek przewraca życie całej rodziny do „góry nogami” i uświadamia, że czas mija bardzo szybko i bezpowrotnie. Dziecko rośnie „w oczach” i zmienia się z miesiąca na miesiąc co jest fantastyczną okazją do zrobienia mu niezwykłych zdjęć. Zdjęć, które będą niezwykłą pamiątką na całe życie, nie tylko dla rodziców ale i dla samego dziecka.

Każda sesja jest niepowtarzalna i jest wspaniałą zabawą nie tylko dla dziecka, ale i dla całej Rodziny. Ze względu na dobro maluszka, jako miejsce zdjęć najczęściej polecam dom, ale nie jest to obligatoryjne, przy ładnej pogodzie można także wybrać się na spacer, do parku lub w inne wskazane przez Państwa miejsce. Czas sesji ok. 2 godzin.

Sesje rodzinne

Zapraszam Państwa całą rodziną do wspólnego zdjęcia. Mama, tata, babcia, dziadek i dzieciaki a nawet zwierzęta zostaną uwiecznieni na fotografiach, które na pewno trafią do rodzinnych albumów. Sesja może się odbyć przy okazji różnych uroczystości np. chrztów, wesel, rocznic ślubów, urodzin itp., będzie na nich uchwycona wyjątkowość relacji między Państwem, a przede wszystkim miłość, radość i uśmiech.

Znacie Państwo urokliwy zakątek parku, lasu, jeziora, z jakimś miejscem łączą Was szczególne wspomnienia – oczywiście sesja może się odbyć także tam. Taka rodzinna fotografia to także pomysł na oryginalny prezent!Zdjęcia już są i co dalej ?


  1. Wybrane przez Państwa zdjęcia mogę przygotować pod wydruk na dowolnie wybranych gadżetach np. kubkach, brelokach, podkładkach pod mysz itp. lub innych wskazanych przez Państwa.
  2. Ze swojej strony polecam wydruki wielkoformatowe jako zdjęcie do ramy np. w formacie 70X100 cm lub w postaci obrazu na płótnie.
  3. Fotoksiążka, piękna, oryginalna i trwała pamiątka z każdego ważnego momentu życia, książka o Was dla Waszych bliskich.
  4. Dla wszystkich, którzy cenią i lubią tradycyjne albumy do zdjęć, mogę zaproponować ich szeroki wybór od klasycznych do nowoczesnych.

Jeżeli mają Państwo swój pomysł na zdjęcia lub po prostu chcecie się zapoznać ze szczegółową ofertą zapraszam do kontaktu mailowego lub spotkania osobistego.

 
design by a.staszczyk™ | copyright http://www.fo-tom.com.pl® | Tomasz Mioduszewski
© 2021